شرکت سپهر آنالیز

شرکت سپهر آنالیز در سال 1386 توسط افراد متخصص و با تجربه، با سابقه بیش از 15 سال فعالیت در زمینه تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی به منظور معرفی و واردات دستگاه هایی با تکنولوژی های جدید و مطابق با نیازهای مراکز درمانی، آزمایشگاهی و آموزشی کشور تاسیس گردید.

وجه شاخص شرکت سپهرآنالیز، نوآوری در ارائه خدمات و کمک رسانی در زمینه علمی بصورت پیوسته در تمامی آزمایشگاه ها و مراکز درمانی کشور می باشد.

این شرکت موفق به اخذ نمایندگی و واردات تجهیزات آزمایشگاهی در حوزه هماتولوژی، بیوشیمی و هورمون شناسی از برندهای معتبر دنیا که شامل دستگاه های الایزای اتوماتیک، اتوآنالایزر، سل کانتر های پارشیال دیف و فول دیف، دستگاه سنجش هموگلوبین ای وان سی و دستگاه الکترولیت آنالایزر می باشد. هم چنین تولید برخی مواد مصرفی مورد نیاز موارد بالا در داخل کشور از جمله فعالیت های این شرکت می باشد.

هدف شرکت سپهر آنالیز، بالا بردن میزان رضایتمندی مشتریان در سطح استانداردهای اداره کل تجهیزات پزشکی می باشد. این شرکت با بهره گیری از نیروهای تحصیل کرده در رشته های مرتبط و متعهد برای ارتقا کیفیت خدمات پس از فروش وجلب رضایت مشتریان تلاش می نماید .

چشم انداز شرکت سپهر آنالیز
ما در دنيايي كه فناوري بشدت زمينه هاي مختلف زندگي و تکنولوژی تجهیزات تشخیصی را تحت تاثير قرار داده است، محصولاتي در حوزه هاي تشخیص طبی و پاتوبیولوژی به روز را فراهم مي آوريم تا در نگاه مشتریان، تحسين برانگيزترين شركت در صنعت خود باشيم.

راهنمای خرید 

در این مدت خدمات مورد نیاز مشتریان خود را به صورت حضوری و عمده ارائه داده است. اما همواره با هدف نوآوری و داشتن حرکتی رو به جلو، تغییراتی را به منظور راحتی مشتریان در روند فعالیت های خود ایجاد کرده است. هم اکنون بزرگ ترین بستر مراجعه مشتریان قدیمی آیتم کالا و افرادی که می توانند از خدمات ما بهره ببرند، در فضای مجازی و اینترنت قرار گرفته است. با توجه به این موضوع، تصمیم گرفته ایم تا در کنار ارائه خدمات حضوری، خدمات
آنلاین را نیز برای رفاه حال مشتریان در برنامه کاری خود داشته باشیم. به طور قطع به پشتوانه تجربه چندین ساله و تخصص و دانش خود می توانیم سطح کیفیت عملکرد خود را به منظور خدمتگزاری بهتر برای شما عزیزان بالاتر ببریم. البته حضور و نقطه نظرات شما به عنوان نیروهای قدرتمند انگیزشی برای ما همیشه ارزشمند و مغتنم محسوب می شوند

ارتباط با ما