وبینارهای آموزشی کمپانی ORPHEE

چکیده

دوره های آموزشی کمپانی

1402/2/31
806
وبینارهای آموزشی کمپانی ORPHEE

کمپانی اورفی با برگزاری وبینارهای آموزشی ، تخصصی به مهندسین خدمات فنی نمایندگی های سراسر دنیا در نظر دارد در جهت ارتقای کیفیت خدمات پس از فروش دستگاه های سل کانتر پارشیال دیف و فول دیف  اقدام نماید. کمپانی ORPHEE دردوره های متعدد آموزشی در سه فاز آموزش ابتدایی ، آموزش کارشناسی و آموزش پیشرفته با استفاده از متد‌ها و ابزارآلات به‌روز و پیشرفته آموزش‌هایی مناسب و فوق حرفه‌ای را در اختیار شرکت‌های نمایندگی سراسر دنیا قرار می‌دهد.

شرکت سپهرآنالیز از دیرباز در جهت بروزرسانی نیروهای انسانی فنی اهتمام تام داشته و از هیچ تلاشی مضایقه نکرده‌است؛ از این رو شرکت سپهر آنالیز همواره در دوره های حضوری و دوره های مجازی آموزشی کمپانی حضور فعال داشته تا مهندسین این شرکت همواره با آخرین بروزرسانی ها در مورد دستگاه های سل کانتر هماتولوژی در خدمت جامعه آزمایشگاهیان محترم و مشتریان دستگاه های پارشیال دیف Mythic18 و دستگاههای فول دیف Mythic22OT, Mythic22AL,Mythic60 باشند .

دوره‌های خدمات فنی کمپانی اورفی اطلاعات جامع و کاملی را در رابطه با سرویس، تعمیرات و ... به دست می‌دهد و همچنین علاوه بر یادآوری موارد قبلی به آموزش موارد جدید می‌پردازد.