آموزش نگهداری دستگاه

چکیده

از زمان شروع کرونا در دنیا و لزوم قرنطینه و رعایت فاصله بهداشتی فرصتی بود تا شرکت سپهر آنالیز امکان دسترسی کاربران دستگاه های نصب شده به جلسات آنلاین آموزش و مرور تعمیر و نگهداری را از طریق بستر اینترنت فراهم نماید . کاربران گرامی برای استفاده از این امکان می توانند با ارسال درخواست در جلسات شرکت کنند .

1401/5/29
379
آموزش نگهداری دستگاه


شاید برای مشکل خاصی به پزشک مراجعه کرده باشید و پزشک تشخیص داده باشد، علت مشکل شما اختلال در سیستم غدد و متابولیسم یا اندوکرینولوژی است. اما سیستم غدد و متابولیسم چیست و چه نقشی در عملکرد بدن ما دارد؟ در این مطلب سعی می‌کنیم، انواع غدد درون‌ریز را معرفی کرده و در مورد سیستم اندوکرین اطلاعات کاملی در اختیار شما قرار دهیم.

اگر به دلیل اختلال در سیستم غدد و متابولیسم به دنبال متخصص غدد هستید، می‌توانید از طریق سایت دکترتو بهترین متخصصان را پیدا کنید. در دکترتو علاوه بر سیستم تعیین وقت حضوری برای راحتی شما امکان مشاوره آنلاین و تلفنی با پزشکان مجرب فراهم است.

سیستم غدد و متابولیسم چیست؟
تقریباً می‌توان گفت تمامی فرایندهای بدن توسط هورمون‌ها کنترل می‌شود. اما کدام بخش بدن مسئول تولید و آزادسازی هورمون‌ها است. سیستم غدد و متابولیسم شامل چندین بخش است و هر بخش انواع خاصی از هورمون‌ها را آزاد می‌کنند. هورمون‌ها مواد شیمیایی هستند که عملکرد بدن را هماهنگ می‌کنند. عملکرد بدن شامل متابولیسم، رشد و تکامل، احساسات، خلق‌وخو، عملکرد جنسی و حتی خواب است.

در پاسخ به آسیب‌ها، استرس و عوامل محیطی این هورمون‌ها هستند که رفتار شخص را تعیین می‌کنند. شاید با این تعریف بیشتر به نقش پررنگ سیستم غدد و متابولیسم پی برده باشید.

admin

admin

کارشناس تولید محتوا